Spúšťame projekt: Splň si domáce úlohy, odmeníme ťa vysvedčením

No image

Futbalový klub PŠC Pezinok od pondelka 26. októbra 2020 spúšťa projekt s názvom „Splň si domáce úlohy, odmeníme ťa vysvedčením“. Projekt bude spočívať v plnení futbalových domácich úloh hráčmi v mládežníckych tímoch od U8 po U13 a WU15. Následne ich pošlú trénerovi, ktorý ich ohodnotí a na konci vystaví klubové vysvedčenie. Aktuálne sa do projektu prihlásilo 139 detí.


Ako budú vyzerať domáce úlohy?

Cvičenia, ktoré budú obsahom futbalových domácich úloh, budú zamerané najmä na prácu s loptou (Coerverova metóda), ale nebude chýbať ani rozcvička, či záverečný strečing. Rozsah úlohy bude prispôsobený tak, aby sa úloha počas 3 dní dala s prehľadom zvládnuť. Dĺžka trvania projektu je 6 týždňov, po ktorých dostane hráč vysvedčenie.

Čo je cieľom projektu?

Motivácia ku tréningom a zlepšovaniu je nesmierne dôležitá pre rozvoj hráča, a preto je potrebné zabezpečiť, aby neklesala aj v tejto dobe. Našim cieľom je práve motivovať, nabudiť a ukázať deťom cestu, že futbalovo napredovať sa dá aj v domácich podmienkach. Chceme v hráčoch vybudovať lásku ku futbalu a prezentovať im, že častejším tréningom sa vedia zlepšovať oveľa rýchlejšie. Čerešničkou na torte a výsledkom ich snaženia nebude len ich futbalové zlepšenie, ale i vysvedčenie od PŠC Pezinok.

Pozn. podrobnejšie interné informácie s popisom priebehu úloh boli rodičom poslané v tímových skupinách


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články