Stanovisko klubu k aktuálnej situácii, rušíme 5 najbližších podujatí

No image

Futbalový klub PŠC Pezinok musel pristúpiť ku viacerým krokom vzhľadom na aktuálnu situáciu týkajúcu sa šírenia vírusu COVID-19. Po zvážení všetkých faktorov vydáva nasledujúce stanovisko.


Nariadenia klubu

  1. Seminár trénerov (23.4.) rušíme bez náhradného termínu. V budúcnosti sa budeme usilovať o organizáciu podobného podujatia, všetko budeme riešiť po upokojení situácie. Prihlásení účastníci budú o skutočnostiach informovaní prostredníctvom emailovej komunikácie.
  2. Turnaj Škola Futbalu Cup (23-24.5.) rušíme bez náhradného termínu.
  3. Regionálny turnaj U14 (máj 2020) v spolupráci s futbalovými zväzmi rušíme bez náhradného termínu.
  4. Futbalový tábor v Zlatých Moravciach (13-17.7.) rušíme bez náhradného termínu. Prihlásení účastníci budú o skutočnostiach informovaní prostredníctvom emailovej komunikácie. Tábory v Pezinku zatiaľ nerušíme, ale nespúšťame ani prihlasovanie. Počkáme na vývoj situácie v ďalších mesiacoch.
  5. Malokarpatský pohár (jún 2020) rušíme bez náhradného termínu.

Všetky ostatné nariadenia klubu z minulosti ostávajú v platnosti. Týka sa to najmä prerušenia športovej činnosti v areáli klubu až do odvolania. O ďalších krokoch vás budeme včas informovať.

Všetkých nás mrzí vzniknutá situácia, ale nariadenia považujeme za nevyhnuté pre ochranu zdravia a zároveň zodpovedné voči účastníkom i fanúšikom týchto podujatí. Ďakujeme za pochopenie.

Súťaže a zápasy BFZ

Výkonný výbor Bratislavského futbalového zväzu odložil všetky seniorské a mládežnícke súťažné zápasy jarnej časti. S najväčšou pravdepodobnosťou sa súťaže počas jarnej časti nebudú hrať t.j. minimálne do júna 2020. Ostatné regionálne zväzy anulovali sezóny, okrem BFZ, ktorý po vzore SFZ čaká ďalší vývoj situácie.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články