Tréningové leto PŠC Pezinok

Počas každého leta organizuje futbalový klub PŠC Pezinok projekt s názvom Tréningové leto. 5-dňové turnusy plné futbalu a zábavy prinášajú deťom množstvo radosti a samozrejme aj nové kamarátstva. Každým rokom sa zvyšuje počet účastníkov a my sme len radi, že môžeme čoraz viac chlapcom i dievčatám vo veku od 6 do 14 rokov spríjemniť leto. Tréningové leto prebieha v športovom areáli na Komenského ulici v Pezinku, pričom každé dieťa má zabezpečený obed, olovrant, pitný režim, dostane aj fľašku, tričko s vlastným menom a ocenenia.

Viac informácii o najbližšom Tréningovom lete a prihlasovací formulár zverejníme v apríli 2021. Stačí, že nás budete sledovať na Facebooku, Instagrame alebo sa v pätičke stránky prihlásite na odber Newslettera a o všetkom dôležitom vás budeme informovať.

Skúsenosti

Od roku 2016 každoročne organizujeme týždňové turnusy. V jednom ročníku je viac ako 200 detí, čomu prispôsobujeme počet trénerov.

Prihlásiť

Zodpovednosť

Každý tím má na zodpovednosť tréner. Deti naučí futbalové zručnosti, pomôže s čímkoľvek je treba a koriguje čas strávený na slnku.

Prihlásiť

Radosť

Deti si užijú plno zábavy, zasúťažia si a spoznajú nových kamarátov. V 1. deň navyše dostanú tričko s vlastným menom a fľašku.

Prihlásiť

Ocenenia

Všetky zúčastnené deti dostanú medaile, a tie, ktoré zvíťazia v turnajoch alebo individuálnych disciplínach, tak dostanú aj trofeje.

Prihlásiť

Fotogaléria 2020 - 1.turnus

Tréningové leto 2020 - 1.turnus

Fotogaléria 2020 - 2.turnus

Tréningové leto 2020 - 2.turnus

Fotogaléria 2020 - 3.turnus

Tréningové leto 2020 - 3.turnus

Fotogaléria 2020 - 4.turnus

Tréningové leto 2020 - 4.turnus

Prihlasovací formulár

Už čoskoro (apríl 2021).

Späť na stránku o Tréningovom lete