Tesná prehra v Tomášove, rozhodla efektivita

No image

Úvodné kolo novej sezóny 2017/2018 nedopadlo podľa našich predstáv. Napriek výbornému výkonu Pezinčanov súper strelil dôležitý gól, vďaka ktorému získal všetky tri body.


Tesne pred zápasom sa v Tomášove prehnala búrka a ovplyvnila celé stretnutie. V nie ľahkých podmienkach obe mužstvá hrali vo vysokom tempe a divákom predviedli kvalitné tímové výkony. O otvorenie skóre sa v 34.minúte postaral Attila Pinte, ktorý zužitkoval center z ľavej strany a poslal domácich do vedenia. Pezinok zvýšil tempo hry, ale zlyhal v efektivite streľby, a práve tá ho pripravila o bodový zisk v tomto stretnutí. Vyrovnávajúci gól sa nám už nepodarilo streliť, a tak sa domáci tešili z víťazstva.


Zhodnotenie trénera (Vladimír Žilavý):

,,V úvode stretnutia na nás súper vybehol a mal jasnú prevahu. Potom sa hra vyrovnala a už to nebolo to z našej strany bojazlivé. Do konca zápasu sme boli rovnocenným súperom a keby sa duel skončil nerozhodne, tak nikto nemôže nič povedať. S výkonom mužstva som nadmieru spokojný, avšak málokrát sme vystrelili na bránu súpera, a preto sme gól nedali. Keď už sme sa dostali do zakončenia, tak tým pokusom skutočne chýbalo málo, čiže aj trochu smoly sme mali. Kombinačne aj takticky sme to zvládli vynikajúco, škoda toho zakončenia, na ktorom budeme musieť ešte popracovať.”


ŠK Tomášov – PŠC Pezinok 1:0 (1:0)

Žlté karty: P.Jureník, Srnánek

Zostava: Močko – Hujbert, P.Jureník, Teraz, Vanta, Janotík, Lehocký, Polaščik (78′ Srnánek), Janča, Ulrich, Slezák, (70′ Berzedi)

Diváci: 100

Rozhodovali: Hajnala – Lauer, Pati Nagy

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články