TOP 3 momenty pezinského klubu v roku 2019

No image

Kalendárny rok 2019 priniesol hneď viaceré skvelé momenty pre náš futbalový klub. Vybrali sme z nich 3 najlepšie (bez poradia), ktoré nielen nám, ale určite aj mnohým fanúšikom ostali v pamäti. Poďme si ich teda na záver roka pripomenúť a zaspomínať si.


TOP #1 – Prvé súťažné zápasy dievčat

Náš dievčenský tím odohral 8.septembra 2019 svoj prvý súťažný zápas. Napriek domácej prehre nad Interom Bratislava sa jednalo o historický úspech nášho klubu, kedy sme prvýkrát postavili do zápasu dievčenské družstvo. Dievčatá sa prvý rok spoznávajú, niektoré skúšajú futbal bez predošlých skúseností, ale všetky dávajú zo seba maximum vrátane tréneriek Lenky a Kiky. Sme na ne hrdí, pretože nám vzorne reprezentujú, a aj keď zo začiatku nedosahujú výsledky, tak je u nich vidieť obrovský pokrok a radosť z futbalu.

 

TOP #2 – Fortunaligová Senica v Pezinku

Už o dva dni neskôr, a teda 10.septembra 2019, sme na domácom trávniku v rámci 3.kola Slovnaft Cupu privítali fortunaligový klub FK Senica. Zápas roka sa pre Pezinčanov skončil prehrou 0:6, keď naša bojovnosť nestačila na kvality účastníkovi najvyššej slovenskej súťaže. Utorňajšie stretnutie sledovalo takmer 300 divákov, ktorí našich hráčov podporovali počas celého zápasu.

 

TOP #3 – Rekordný detský letný tábor

Tohtoročný detský tábor sa konal v troch turnusoch počas mesiacov júl a august. Celkovo sme na ňom mali vyše 200 detí, čím sa tento ročník stal rekordným v najvyššom počte zúčastnených detí. Tie zažili veľa srandy, našli si nových kamarátov, zlepšili sa vo futbale, ale predovšetkým si každý deň užili naplno.

 


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články