Tréner Žilavý končí v Pezinku, mužstvo povedie dvojica Federl – Kinder

No image

Vedenie klubu PŠC Pezinok odvolalo Vladimíra Žilavého z funkcie hlavného trénera “A” mužstva. Rozhodnutie prišlo z dôvodu zlých výkonov mužstva, ktoré v úvode sezóny nevyhralo žiaden zápas a podarilo sa mu streliť iba 1 gól. Vladovi ďakujeme za odvedenú robotu pri tíme a želáme mu veľa šťastia do života.

Mužstvo povedie dvojica staronových trénerov Daniel Federl a Vladimír Kinder. Muži, ktorí v minulosti pôsobili na tomto poste, sa vracajú do známeho prostredia s cieľom pozdvihnúť výkony a zlepšiť výsledky tímu. Každý z nich má určité prednosti, a my veríme, že ich kombináciou môže mužstvo napredovať tým správnym smerom.

Daniel Federl bol trénerom Pezinka 5 rokov, a vďaka jeho práci sa mu podarilo postúpiť s tímom do 3.ligy. Vlado Kinder v minulej sezóne ťahal šnúru víťazstiev a výrazne sa pričinil o udržanie mužstva v súťaži.

Duo Pezinčanov má pred sebou náročnú úlohu. Už dnes spoločne povedú tréning “A” mužstva a zajtra o 17:00 sa predstavia vo svojej premiére v dôležitom dueli proti Bernolákovu. Obom trénerom želáme veľa víťazstiev a úspechov!

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články