Úspešný týždeň pezinských mládežníkov, 3 tímy bojujú v súťažiach o titul

No image

Pezinské mládežnícke tímy zažili víkend plný víťazstiev a radosti z futbalu. Darilo sa hneď niekoľkým mužstvám a sme radi, že aj tým, ktoré aktívne bojujú o prvé miesta vo svojich súťažiach.


Z výhry sa radovali mladší dorastenci, keď strelili Svätému Juru až 4 góly a zaslúžene si upevnili prvé miesto v tabuľke. V zápase týždňa sa darilo našim starším žiakom, ktorí zvíťazili v Šenkviciach najtesnejším rozdielom 1:0 a úspešný vstup do jarnej časti súťaže mala aj U13-tka, keď rovnakému súperovi nastrieľala 5 gólov. Mladší žiaci si pripísali do tabuľky tri body a aktuálne sa nachádzajú na výbornom 2.mieste.

“B” mužstvo chlapcov vo veku do 13 rokov porazilo domácu Častú po debakli 12:0, vďaka ktorému si udržalo taktiež 2.priečku v tabuľke. Gólový víkend mal najmä Michal Koman, pretože sa na vysokom víťazstve podieľal 7 presnými zásahmi. Priateľský zápas odohral aj tím do 10 rokov, ktorý v Pezinku privítal Lokomotívu Trnava. Súper ešte pár minút pred koncom vyhrával 4:1, ale naši chlapci v závere zabrali, strelili tri góly, a tak sa duel skončil remízou 4:4.

Dva tímy sa zúčastnili turnajov v Réci pri Senci. U11-tka obsadila skvelé 3.miesto a člen kádra Dávid Strnisko sa stal najlepším strelcom turnaja. Mužstvo U9-tky sa na turnaji umiestnilo na 8.mieste.


Výsledky mládeže

U19: NMŠK Bratislava – PŠC Pezinok 1:0

Zostava: Kozák – Šefčík (59. Chvíla), J.Tyko, Peták, Žák, Majo, Plško (63. Hlavatovič), Lacko (63. Heriban), Trochta, Noskovič, Rubín (59. Diviš)

Tabuľka: 6.miesto, 26 bodov, skóre 44:18


U17: PŠC Pezinok – ŠK Svätý Jur 4:0

Góly: Träutlein 2, Melicher, Horvát

Zostava: Kormanovič – M.Lukáčik, Polčič (46. Konečný), Forner, Kozák, Močko, Slimák, Träutlein, Stanek (77. P.Gvozdják), Melicher (66. Horvát), Bäuml (55. Guštafík)

Tabuľka: 1.miesto, 30 bodov, skóre 60:6


U15: ŠK Šenkvice – PŠC Pezinok 0:1

Gól: Molnár

Zostava: Varga – Chvíla (59. Schwaiger), Vavřík (60. Mráz), M.Morbacher, Kalman (42. R.Lukáčik), Novák, Lauda, A.Czinege, Molnár, Richtárik, F.Krasňanský

Tabuľka: 5.miesto, 23 bodov, skóre 39:38


U13: ŠK Šenkvice – PŠC Pezinok 0:5

Góly: J.Krasňanský, Ides, Koštival, Somorovský, Rybár

Zostava: Rečlo – Adam, Terlanda, Sekanina, J.Krasňanský, L.Czinege, Ides, Koštival, Kremský, Sulan, Šramota, Somorovský, Rybár, Šimko

Tabuľka: 2.miesto, 31 bodov, skóre 72:10


U13 “B”: FC Slovan Častá – PŠC Pezinok 0:12

Góly: Koman 7, Mužík 2, Fitzgerald, Hajtmánek, Vadovič

Zostava: Kubáň – Živner, Pernecký, Palitefka, Kujovič, S.Tyko, A.Morbacher, Mužík, Koman, Fitzgerald, Hajtmánek, D.Varga, Procházka, Vadovič

Tabuľka: 2.miesto, 22 bodov, skóre 67:16


U11 (turnaj v Réci): PŠC Pezinok – 3.miesto


U10: PŠC Pezinok – FK Lokomotíva Trnava 4:4

Góly: Rybár 3, Kulifaj


U9 (turnaj v Réci): PŠC Pezinok – 8.miesto


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články