Už druhú sezónu spolupracujeme so škôlkou, hľadáme ďalšie partnerské škôlky

No image

S príchodom nového roka by sme vám radi povedali viac o našej spolupráci so škôlkou na Vajanského ulici. Naša dvojročné partnerstvo je úspešné a obe strany sú spokojné s jej priebehom i výsledkami. Viac nám povedal predseda klubu Ernest Mészáros:

“PŠC Pezinok spolupracuje so škôlkou na Vajanského ulici, ktorá je spomedzi všetkých najbližšie k nášmu štadiónu. Už dva roky mávajú detí futbalový krúžok, ktorý prebieha v našom areáli a počas zimných mesiacov sa im venujeme v halách. V minulej sezóne prešlo k nám do klubu 5 chlapcov, a tí sú dnes plnohodnotnými členmi mužstiev U7, či U8. V tomto smere chceme pokračovať a už teraz máme rozpracované aj ďalšie škôlky, s ktorými chceme nadviazať vzájomnú spoluprácu. Verím, že sa to podarí a taktiež, že oslovíme futbalom čo najviac detí.”

Futbal spája ľudí a vie vyčariť úsmev na tvárach detí. Aj preto stále hľadáme cestu, ako spojiť deti ku športu a aktívnemu pohybu. Robíme to aj počas roka, kedy organizujeme akcie ako Deň detí, Detský tábor, či Nábor detí. Preto rodičia nemusia váhať a pokiaľ ich dieťa má záujem, stačí sa nám kedykoľvek ozvať: infopscpezinok.sk


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články