V Slovnaft Cupe vyzveme Svätý Jur, mení sa aj program zápasov

Počas minulého týždňa prebehol žreb 1.kola slovenského pohára. Ten nám určil súpera zo susedného Svätého Jura, s ktorým si zmeriame sily v nedeľu 2.augusta s výkopom o 17-tej hodine.


Tradičný súper zo Svätého Jura sa počas uplynulého víkendu stretol s našim “B” mužstvom v rámci letnej prípravy. Jurania zvíťazili po výsledku 4:2, keď o svojom víťazstve rozhodli prakticky v prvom polčase. Už 2.augusta 2020 bude náš “A” tím čeliť rovnakému protivníkovi v pozícii hosťujúceho mužstva v rámci súťaže Slovnaft Cup.

Je možné, že zápas 1.kola Slovnaft Cupu sa bude presúvať z nedele na sobotu, čo by chceli dosiahnuť oba zainteresované kluby. Zatiaľ však nie sú dotiahnuté administratívne náležitosti, preto platí pôvodný termín, a teda nedeľa. V prípade zmeny hracieho dňa alebo času budeme informovať na klubovej webstránke a na účtoch na sociálnych sieťach.

Na základe informácie uverejnenej v úradnej správe Bratislavského futbalového zväzu, že 1.kolo slovenského pohára sa má konať počas víkendu 25/26.júla 2020, sme si na tento termín nechali voľno. Žiaľ toto stretnutie sa odohrá o týždeň neskôr, kedy sme už mali dohodnuté priateľské stretnutie proti Jakubovu. Z tohto dôvodu sme ho museli zrušiť, a teda generálkou na ligovú súťaž bude práve pohárový duel proti Svätému Juru. Počas víkendu 25/26.júla dostanú hráči “A” tímu voľno, keďže už túto stredu vyzvú na domácej pôde Boleráz.


Program zápasov “A” mužstva

DátumČasMiestoDomáciHostiaVýsledok
11.7.18:00LimbachLimbachPezinok0:6
15.7.18:45ViničnéViničnéPezinok1:2
18.7.10:00PezinokPezinokPetržalka U194:1
22.7.18:30PezinokPezinokBoleráz1:3
2.8.17:00Svätý JurSvätý JurPezinok2:3pk
Pozn. zmena dátumov, časov i súperov vyhradená.

Partneri klubu

Zdieľať

Podobné články