Víkend plný víťazstiev, dorastenci začali súťažnú jar s fantastickými výsledkami

No image

Skvelý úvodný súťažný víkend zaznamenalo hneď viacero pezinských mládežníckych mužstiev. Zo 7 odohraných zápasov prehrali naše tímy iba v jednom prípade a z víťazstiev sme sa tešili až 5-krát. Viaceré výhry boli pre jednotlivé družstvá dôležité, i keď nie všetky boli súčasťou majstrovskej sezóny.


Ligové povinnosti si plnili obe naše dorastenecké mužstvá. U19-tka v Zápase týždňa podala skvelý výkon a zdolala favorizované Bernolákovo 2:0. Tím do 17 rokov nastrieľal Ivanke pri Dunaji 8 gólov a v tomto stretnutí zažiaril najmä 5 gólový strelec Marek Stanek.

V prípravných zápasoch sa opäť tradične darilo U13-tke, ktorá zdolala priameho konkurenta o druhú priečku v súťaži. Nad Sencom triumfovala 2:1 a už o týždeň jej začína súťaž duelom proti Šenkviciam.

Z víťazstva sa radovalo aj mužstvo do 11 rokov po presvedčivej výhre 4:1 nad Limbachom. U10-tka v domácom prostredí remízovala so susedným Svätým Jurom v gólovej prestrelke 5:5. Tím do 9 rokov najprv počas týždňa zdolal Chorvátsky Grob pri ďalšej gólovej prestrelke 6:4 a potom cez víkend podľahol Limbachu tesne 1:2.


Výsledky mládeže

U19: PŠC Pezinok – ŠK Bernolákovo 2:0

Góly: Rubín, Trochta

Zostava: Kozák – Šefčík (60. Forner), Tyko, Peták (72. Noskovič), Žák, Majo, Plško (74. Diviš), Heriban (66. Lacko), Trochta, Chvíla (72. Polčič), Rubín

Tabuľka: 6.miesto, 26 bodov, skóre 44:17

 


U17: PŠC Pezinok – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 8:0

Góly: Stanek 5, Träutlein 2, Guštafík

Zostava: Kormanovič – M.Lukáčik, Polčič, Forner (52. Chvíla), Kozák, Močko, Slimák, Guštafík (68. Bäuml), Träutlein, Stanek, Horvát (29. Melicher)

Tabuľka: 1.miesto, 27 bodov, skóre 56:6

 


U13: PŠC Pezinok – MŠK Senec 2:1

Góly: Molnár, Šramota

 


U11: FK Karpaty Limbach – PŠC Pezinok 1:4

Góly: Galan, Strnisko, Dian, Rolný


U10: PŠC Pezinok – ŠK Svätý Jur 5:5

Góly: Procházka 2, Rybár, Bročko, Federl


U9: OŠK Chorvátsky Grob – PŠC Pezinok 4:6

Góly: Lošonczi 3, Štepko, Mesároš, Bäuml


U9: FK Karpaty Limbach – PŠC Pezinok 2:1

Góly: vlastný


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články