Víťazstvá staršieho dorastu i starších žiakov, U13-tka na miniturnaji tretia

No image

Úspešný týždeň našich mládežníckych mužstiev priniesol víťazstvá starších dorastencov i starších žiakov, keď si obaja so svojimi súpermi poradili po napínavých priebehoch zápasov. Chlapci vo veku do 13 rokov sa na domácom Miniturnaji umiestnili na treťom mieste!


Starší dorast odohral prípravný duel s druholigovou Devínskou Novou Vsou, v ktorom padlo až 7 gólov. Pezinčanom sa podarilo náročný zápas dotiahnuť do víťazného konca vďaka hetriku Radiča a jeden gól pridal Slimák. Tesné víťazstvo 4:3 je o to cennejšie, pretože prišlo proti súperovi z vyššej súťaže (2.západoslovenská liga).

Priateľský zápas odohrala aj kategória starších žiakov, keď si zmerala sily so Šaľou. Opäť to bolo stretnutie, ktoré rozhodol jeden gól, a aj tentokrát sa z víťazstva tešili naši chlapci po výsledku 2:1.

V sobotu sme organizovali ďalší z Miniturnajov pre mladších žiakov v domácich podmienkach v športovej hale na Komenského ulici. V konkurencii kvalitných mužstiev ako bol Spartak Trnava, Inter Bratislava, či Ivanka pri Dunaji, obsadil náš tím tretie miesto, k čomu im osobne zagratuloval aj bývalý slovenský reprezentant Miroslav Karhan!

Bohužiaľ stretnutie “A” mužstva proti Veľkým Loviam bolo zrušené z dôvodu viacerých chorôb v tíme súpera. Počas tohto víkendu dostali voľno mladší dorastenci, aj všetky mužstvá našej prípravky.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články