Zbierka na vytvorenie Siene slávy

No image

Legendy si treba vážiť a mať k nim patričný rešpekt. Chceme dať širokej pezinskej i nepezinskej verejnosti viac informácii o legendách a histórii nášho klubu. Chceme vytvoriť niečo, čím si uctíme tých najlepších a verejnosti s radosťou budeme prezentovať – toto sú tie legendy, vďaka ktorým sme tam, kde sme!


V spolupráci so žijúcimi pezinskými futbalovými legendami sme sa rozhodli vytvoriť Sieň slávy nášho klubu. V jeho takmer 100-ročnej histórii hralo množstvo skvelých futbalistov, ktorí to dotiahli nielen do najvyššej československej súťaže, ale boli i hrdými reprezentantmi národného tímu.

Žiaľ finančné náklady na výrobu sú vyššie ako sme očakávali, a preto by sme chceli spustiť zbierku na vytvorenie siene slávy, ktorá by bola ozdobou pezinskej futbalovej histórie na štadióne.

Celkové náklady na vytvorenie siene slávy sú 200€, v ktorých je zahrnuté výroba veľkej tabule do vestibulu, kde sa postupne budú pridávať fotografie osobností, ktoré budú do siene slávy zaradené. Tabuľa by bola vyrobená z kvalitného materiálu a predovšetkým odolná voči poškodeniu. V cene je zahrnutá aj práca firmy za inštaláciu, či úvodné fotografie jej prvých členov, ktorých budeme postupne pridávať.

Ako prispieť

Každá finančná pomoc je vítaná, a aj preto chceme poprosiť našich fanúšikov, priaznivcov i ľudí, ktorí nás akokoľvek podporujú, aby nám pomohli vyzbierať sumu na vytvorenie siene slávy. Minimálna suma príspevku je vo výške 3€ a viac.

Ak má niekto chuť priložiť ruku k dielu, tak finančné prostriedky je možné posielať na číslo účtu (IBAN): SK31 0900 0000 0051 3848 5787, a do poznámky prosím uveďte: “sieň slávy”.

Aj najmenšia finančná pomoc je skvelá a budeme vám za ňu my i pezinské legendy vďačné!


Viac o histórii klubu sa dočítate v sekcii Klub -> História!

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články