Zimné odchody z A-tímu, odišli Michal Ulrich i Jakub Juran

No image

Zimná pauza prináša okrem tradičnej prípravy na jarnú časť sezóny aj zmeny v kádri. Náš tím tomu nebol výnimkou a okrem príchodov, ktoré sme postupne oznamovali, vám teraz zhrnieme všetky odchody z mužstva.


Najvýraznejšou stratou je odchod stabilného člena základnej zostavy Michala Ulricha, ktorý prestúpil do rakúskeho tímu ASV Stetzendorf. Ďalším odchodom je hosťovanie útočníka Jakuba Jurana do Limbachu, a to bude trvať do konca sezóny, t.j. do 30.júna 2019.

Dlhodobo zranený bol Marek Janotik, ktorému sme umožnili predĺžiť hosťovanie na Cajle do konca sezóny. Študentské povinnosti vo Francúzsku má stredopoliar Jan Janča a z rovnakého dôvodu nám nebol už ani v prevažnej väčšine zápasov jesennej časti k dispozícii Maty Masaryk.

Brankár Martin Radoský, ktorý ju u nás na hosťovaní z Cajle, má zdravotné problémy neumožňujúce štart počas jari 2019. Ďalší gólman Lukáš Radič z osobných dôvodov nebude môcť pomôcť tímu a útočník Peter Homola ukončil hráčsku kariéru. Na jar nám nepomôže ani Boris Hujbert, ktorý sa vážne zranil, mal roztrhnutú achillovku a podrobil sa operácii.

Všetkým hráčom ďakujeme za odvedené služby a veríme, že niektorí v budúcnosti budú opäť hájiť pezinské farby.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články