Blížiaca sa sezóna klope na dvere, mládežníci sa poctivo pripravujú

No image

Sezóna už pomaly klope na dvere a nám nezostáva nič iné, len sa poctivo pripravovať. Mládežnícke družstvá si v rámci letnej prípravy tento týždeň zmerali sily proti niekoľkým súperom. Víťazstvá sa oslavovali vo viacerých kategóriách. Niektorým družstvám sa síce zvíťaziť nepodarilo, no zo zápasov si odnášajú potrebné skúsenosti.


Prehľad výsledkov

U19: NŠK 1922 Bratislava – PŠC Pezinok 1:8

Góly: Richtarik 5, Chvíla, Kalman, Kičin

Zostava: Kocián – Markovič, Pazmány, Chvíla, Terlanda, Mušák, Kičin, Repčák, Polakovič, Kalman, Richtarik

Striedali: Drdul, Grus, Czinege

U19: PŠC Pezinok – FK Inter Bratislava 2:4

Góly: Richtarik, Drdul

Zostava: Markovič, Grus, Pazmány, Mušák, Terlanda, Molnár, Richtárik, Kalman, Kičin, Šutta, Polakovič

Striedali: Chvíla, Drdul, Repčák

U17: NŠK 1922 Bratislava – PŠC Pezinok 1:7

Góly: Moravčík 2, Koštival, Borza, Mužík, Czinege, Živner

Zostava: Rečlo – Foltanovič, Tyko, Fitzgerald, Živner, Somorovský, Sulan, Pažitný, Moravčík, Czinege, Koštival

Striedali: Badinský, Borza, Polkoráb, Mužík, Miklenčič

U17: PŠC Pezinok – OFK Dunajská Lužná 5:0

Góly: Borza 4, vlastný

Zostava: Rečlo – Polkoráb, Tyko, Badinský, Koštival, Somorovský, Pažitný, Nagy, Balco, Czinege – Borza

Striedali: Milenčič, Živner, Sulan, Fitzgerald, Mužík, Moravčík

U15 “A”: PŠC Pezinok – MŠK Senec 3:6

Góly: Fraňo 3

Nominácia: Ighomitedo – Šándor, Piovarči, Alejandre, Čapucha, Kummer, Nagy, Rolný, Hrachovský, Granec, Fraňo, Molnár, Hrotka, Grišenko, Moravec, Jahn

U14 “A”: FC Vion Zlaté Moravce U13 – PŠC Pezinok 4:0

Nominácia: Mihálik – Jendek, Škríp, Dominik, Dragula, Stromček, Čapla, Lukačovič, Miškerík, Dian, Košťál, Procházka, Zvarík, Harenčák, Uscký, Minarovič, Lenner, Putyera

U14 “A”: PŠC Pezinok – ŠKF Sereď U15 0:13

Nominácia: Mihálik – Dominik, Dragula, Stromček, Čapla, Lukačovič, Miškerík, Dian, Košťál, Procházka, Zvarík, Baláž, Uscký, Minarovič, Lenner, Putyera

U13 “A”: FC Vion Zlaté Moravce U12 – PŠC Pezinok 0:9

Góly: Jaššo 4, Zubo, Ries, Jurík, Uriča, Maršo

Nominácia: Mrva – Jendek, Korček, Maršo, Matiaško, Krajčovič, Škrip, Gálik, Jurko, Blažiček, Ries, Jaššo, Czinege, Zubo, Mesároš, Useini, Jurík, Lošonczi, Uriča

U13 “A”: PŠC Pezinok – MŠK Senec 14:0

Góly: Jaššo 6, Zubo 2, Maťaš, Škrip, Ries, Uriča, Mesároš, vlastný

Nominácia: Mrva – Jendek, Maršo, Matiaško, Krajčovič, Škrip, Gálik, Šindler, Jurko, Ries, Czinege, Hrnčiarik, Zubo, Mesároš, Useini, Maťaš, Jaššo, Uriča

U12: FC Vion Zlaté Moravce U11 – PŠC Pezinok 3:17

Góly: Mataš 3, Heni 2, Duban 2, Hrnčiarik 2, Meszaros 2, Krásny, Ondek, Jedinak, Voloch, Hrustič, Lapčák,

Nominácia: Viktor – Puškaš, Douda, Klochan, Bittner, Ščevlík, Jedinak, Heni, Hrustic, Petrek, Ujvary, Krásny, Bacušan, Lapčák, Duban, Hrnčiarik, Klamo, Voloch, Meszaros, Šindler, Ondek, Laifer, Mataš

U12: PŠC Pezinok – ŠKF Sereď 7:4

Góly: Blažiček 2, Duban, Ondek, Voloch, Heni, Hrustič

Nominácia: Viktor – Jedinak, Douda, Bittner, Lošonczi, Petrek, Blažiček, Ujvary, Heni, Bacušan, Duban, Krásny, Voloch, Laifer, Lapčák,Ondek, Hrustič

 


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok