Družstvo U8 na treťom mieste v ankete Športovec roka 2020-2021 mesta Pezinok

No image

Dnešný deň patril družstvu minuloročnej prípravky U8, ktoré získalo ocenenie za tretie miesto v ankete Najobľúbenejší Športovec roka 2020-2021 mesta Pezinok. Oceňovanie najlepších športovcov sa uskutočnilo vo štvrtok 26. mája 2022 v pezinskom Dome kultúry.


V ankete o Najobľúbenejšieho Športovca roka o víťazoch rozhodovalo internetové hlasovanie verejnosti. O obľúbenosti tímu PŠC Pezinok U8 niet pochýb, veď verejnosť ho vyniesla na skvelé tretie miesto. Chlapci vedení trénerom Ivanom Kostercom jednoznačne triumfovali vo svojej súťaži v ročníku 2020/21. Družstvo vyhralo všetky zápasy v sezóne a súperom nastrieľalo 67 gólov.

Radovali sa nielen hráči, ale aj tréner Kosterec: “Vždy sú to výborne pocity, keď s chlapcami vyhráme, či už to je zápas, turnaj alebo takéto ocenenie. Na chlapcoch bolo vidieť, akí boli šťastní a určite ich to nakopne k ďalším skvelým výsledkom. Väčšina z nich spolu hrá už od kategórie U6 a môžem povedať, že tvoria výborný kolektív, na zápasoch bojujú jeden za druhého a vždy hrajú so srdcom. To je práve naša najsilnejšia stránka. Verím, že pri pokračovaní v tvrdej práci v tréningových procesoch a na zápasoch, chlapci dosiahnu ešte množstvo ďalších pekných úspechov.”

Ďakujeme všetkým hlasujúcim a chlapcom i trénerovi srdečne gratulujeme.


Víťazný káder PŠC Pezinok U8

Hráči: Juraj Maršo, Michal Stromček, Marko Krajčovič, Marko Minarovič, Lukáš Rossa, Marek Krásny, Maximilián Adam, Leo Miškerik, Sebastián Monósi, Maxim Jókay, Filip Snopko, Filip Szabó

Tréner: Ivan Kosterec

 


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok