Krajšie Vianoce sme spravili 31 deťom, vyzbierali sme neuveriteľných 141 darčekov

No image

V treťom ročníku Projektu Darujme Vianoce všetkým deťom, sa nám podarilo vyzbierať krásnych 141 darčekov, vrátane tých, ktorými klub PŠC Pezinok vyrovnával rozdielne počty, pre 31 detí z 20 rodín. Obrovské ďakujem patrí všetkým, ktorí sa zapojili do zbierky a spravili tak deťom, z rodín spolupracujúcich s oddelením sociálnej starostlivosti mesta Pezinok, krajšie a čarovnejšie vianočné sviatky.

Veľmi nás teší, že sa nám podarilo úspešne zorganizovať v poradí už tretí ročník tohto projektu, ktorého myšlienka je veľmi pekná. Bol to prvý ročník po pandemií, kedy bolo znovu umožnééné zorganizovať zbierku darčekov na futbalovom štadióne v Pezinku. Veľmi  si vážime všetkých štedrých rodičov v našom klube, ktorí nám pomohli splniť tohtoročný cieľ – aby každé dieťa  malo úsmev na tvári počas štedrého večera.

Vďaka patrí všetkým darcom, prevažne rodičom klubových detí, ktorí sa rozhodli darovať Vianoce všetkým deťom. Ďakujeme predstaviteľom oddelenia sociálnej starostlivosti mesta Pezinok, ale i všetkým zainteresovaným, ktorí sa akoukoľvek mierou podieľali na projekte.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok