LETNÁ PRÍPRAVA: Program zápasov seniorského A-tímu a B-tímu

No image

Zelenobieli už čoskoro naskočia do letnej prípravy. Oba seniorské tímy v rámci nej po štyri priateľské stretnutia a zúčastnia sa premiérového ročníka na Turnaji 4 mužstiev.


A-tím absolvuje prípravu v domácich podmienkach

Seniorsky A-tím už budúci týždeň v stredu 13. júla vyzve na ihrisku v Grinave súpera z Devínskej Novej Vsi. Následne počas víkendu bude účastníkom Turnaja 4 mužstiev.

V stredu 20. júla doma na štadióne na Komenského ulici privíta prvoligových dorastencov Petržalky a cez víkend na domácej pôde vyzveme Jaslovské Bohunice.

Počas víkendu 30/31. júla budeme hrať prvé kolo Slovnaft Cupu. Súťaž sa začína prvým kolo počas nasledujúceho víkendu (7/8. august).

Spestrením prípravy B-tímu duel proti americkým dorastencom

Seniorsky B-tím začne letnú prípravu práve Turnajom 4 mužstiev. Následne ostatné zápasy odohrá výhradne v domácom prostredí v Grinave, keď postupne si zmeria sily s Ružinovom (21.7.), s dorastencami amerického tímu Dallas ESS (24.7.), s druholigovými dorastencami Interu Bratislava (31.7.) a prípravu zavŕši duelom proti Miloslavovu (7.8.). Súťaž by sa mala začať nasledujúcim víkendom, a teda 13/14. augusta.

Vstup divákov na priateľské stretnutia

Vstup divákov na domáce priateľské stretnutia A-tímu a B-tímu bude voľný s výnimkou Turnaja 4 mužstiev. Počas neho je stanovené vstupné vo výške 1 € pre dospelých a voľný vstup pre ženy, deti a ZŤP.

O hráčskom zložení jednotlivých kádrov, vrátane príchodov a odchodov, budeme informovať v priebehu letnej prípravy.


Program zápasov A-tímu


Program zápasov B-tímu


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok