MLÁDEŽ: Výsledky mládeže z posledného septembrového týždňa

No image

Prehľad výsledkov


U19: TJ Jarovce Bratislava – PŠC Pezinok 0:3

Góly: Richtarik, Tyko, Borza

Zostava: Grúber – Terlanda, Badinský, Kalman, Tyko (79. Somorovský), Šramota, Czinege (65. Gura), Kremský (79. Repčák), Špačinský, Moravčík (51. Borza), Richtarik (65. Grus)

U17: TJ Rovinka – PŠC Pezinok 0:4

Góly: Sulan 2, Polkoráb, Potočný

Zostava: Mihálik – Foltanovic (72. Piovarči), Fitzgerald, Buci, Polkoráb (60. Šandor), Nagy, Sulan, Rolný (50. Borovský), Moravec (72. Čapucha), Fraňo (50. Mužík)

U15 ”A” : PŠC Pezinok – FKP Bratislava 2:0

Góly: Dian, Lacko

Zostava: Tomášek (36. Mrva) – Miškerik (26. Putyera (61. Ančic)), Hambeis, Demko, Baláž, Uscký, Dominík, Horvath (51. Madaj), Dian (61. Minarovič), Koštál (51. Lacko), Jahn (61. Harenčák)

U14: FK Slovan Most pri Bratislave – PŠC Pezinok 0:10

Góly: Lošonczi 5, Zubo 2, Jaššo 2, Šindler

Zostava: Strezenický (36. Mrva)- Jurko (39. Korček), Maršo (39. Krajčovič), Gálik, Matiaško (39. Šindler), Czinege, Jurík (40. Hrnčiarik), Jaššo, Useini (40. Blažíček), Zubo (36. Mesároš), Lošonczi

U13 ”A”: PŠC Pezinok – FKP Bratislava 6:0

Góly: Ofčanský 2, Laifer, Ondek, Heni, Ujvary

Nominácia: Viktor – Ondek, Ujvary, Duban, Hlavačka, Jakim, Heni, Laifer, Bacušan, Vicen, Ofčanský, Krásny, Ščevlík, Hrustič

U13 “A” (prípravný zapas 27.9.2023): FC Petržalka U12 – PŠC Pezinok 7:1

Góly: Galánek

Nominácia: Viktor – Jakim, Ščevlík, Vicen, Ondek, Heni, Hlavačka, Hrustič, Ujvary, Galanek, Lajfer, Krásny, Voloch, Bacušan, Lapčák, Duban, Ofčanský

U13 ”B” : PŠC Pezinok – ŠK Šenkvice 3:3

Góly: Rozbora, Šipoš, Ružarovský

Nominácia: Šuplata – Minarovič, Rozbora, Guliš, maron, Škvara, Kuttner, Korček, Prílesan, Bureš, Martink, Kiršner, Ružarovský, Setnický, Procházka, Šipoš

U12: SDM Domino – PŠC Pezinok 0:3

Góly: Voloch 2, Karcol

Nominácia: Puškáš – Oravec, Melíšek, Navrátil, Hupka, Veselka, Šinkovic, Guliš, Saksa, Blažíček, Škrip, Jalšovský, Karcol, Voloch, Popelák, Rozbora

U11 ”A” : PŠC Pezinok – OFK Dunajská Lužná 8:1

Góly: Minarovič 4, Stromček 2, A. Lexa, R. Lexa

Nominácia: Maršo – Bacigál, Figura, Stromček, Fabián, Jurčík, A. Lexa, R. Lexa, Adam, Krásny, Okruhlica, Mónosi, Minarovič

U11 ”A” (prípravný zápas): FK Rača – PŠC Pezinok 1:12

Góly: Mónosi 3, Lexa A. 2, Minarovič 2, Stromček, Figura, Okruhlica, Jurčík, Lexa R.

U11 ”B” : PŠC Pezinok – OFC Vinosady 7:6

Góly: Virostko 4, Maršo 2, Markovič,

Nominácia: Peterka, Benčík – Baďura, Hvila, Hlavanda, Markovič, Buček, Pardupa, Maršo, Polakovič, Gonda, Sulan, Kluka, Virostko

U10 ”A” : PŠC Pezinok – OFK Dunajská Lužná 16:1

Góly: Satko 6, Polydefkis 3, Mónosi 3, Bušo, Nižňanský, Špoták, Šimončič

Nominácia: Peterka – Bočkaj, Lukačovič, Šimončič, Nižňanský, Špoták, Klimek, Procházka, Polydefkis, Bušo, Satko, Mesároš, Mónosi, Garčarová

U10 ”B” : PŠC Pezinok – TJ Družstevník Jablonec 4:7

Góly: Babiak 2, Halanda, Džupin

Nominácia: Malkus – Slavik, Halanda, Urland, Praslička, Babiak, Caliskan, Beladic, Tarabova, Nosál P., Džupin, Klimek

U9 ”A” : 

PŠC Pezinok – CFK Pezinok Cajla 0:0

FC Slovan Modra – PŠC Pezinok 4:3

Góly: Sobolič, Totka, Polkorab

PŠC Pezinok – FK Karpaty Limbach 7:2

Góly: Čuchta 2, Straka 2, Záprazny, Guzun, vlastný

Nominácia: Satko – Čuchta, Böhmer, Dominík, Urmanič, Straka, Frič, Polkoráb, Zápražný, Totka, Sobolič, Guzun


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok