Nezabudnuteľné Vianoce sme spoločne dopriali 16 deťom

No image

Nezabudnuteľné Vianoce sme spoločne dopriali 16 deťom


Futbalový klub PŠC Pezinok v spolupráci s oddelením sociálnej starostlivosti mesta Pezinok organizoval počas decembra minulého roka projekt „Doprajme Vianoce všetkým“. Cieľom bolo aktivizovať našich členov, rodičov klubových detí a obdarovať 16 detí z 9 rodín vo forme vianočných darčekov.


Počas 3 dní sme obdržali famózny počet 155 darčekov, ktoré boli prideľované s ohľadom na vek a záujmy detí. Finančné dary sme naplno využili na nákup darčekov pre deti, ktoré dostali menej darčekov, aby vo finálnom zúčtovaní mali všetky deti vyrovnaný počet darčekov.

Projekt mal aj širší význam, keďže sa do neho zapojili aj deti z nášho klubu. Podieľali sa na balení darčekov a chceli sme im ukázať, aby si vážili to, čo doma majú, ale hlavne, že aj oni vedia pomáhať iným deťom. Chlapcov bavilo balenie darčekov a priznali, že sú radi, že môžu takto pomôcť niekoho obdarovať.

Dostali sme poďakovanie od niektorých rodín obdarovaných detí. Toto poďakovanie nielen od nich, ale aj od futbalového klubu PŠC Pezinok, patrí všetkým, ktorí sa akokoľvek podieľali na projekte, či už sú to zástupcovia klubu, zástupcovia oddelenia sociálnej starostlivosti mesta Pezinok, hráči a samozrejme darcovia. Vďaka spoločnému úsiliu sme 16 deťom dopriali krajšie Vianoce.

Pozn. titulná fotografia vznikla ešte v čase pred zákazom vychádzania


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image

Zdieľať článok

Podobné články