Program zápasov seniorského A-tímu v zimnej príprave 2022

No image

Zelenobieli začali so zimnou prípravou na jarnú časť sezóny dnešným tréningom. Počas takmer dvojmesačného prípravného obdobia si zmerajú sily s ôsmimi súpermi. Zápasy sa odohrajú prevažne na ihriskách s umelým povrchom u našich súperov.


Už počas najbližšej nedele vycestujeme do Hlohovca, ktorý je účastníkom štvrtej najvyššej súťaže pod hlavičkou Západoslovenského futbalového zväzu (ZSFZ). O týždeň neskôr nás v Trnave vyzve líder jesennej časti šiestej ligy v trnavskom okrese OFK Majcichov.

Februárový program odštartuje duel proti prvoligovým dorastencom FC Petržalka, ktorí prezimovali na výbornom šiestom mieste. 12. februára sa stretneme so štvrtoligovými Piešťanmi a o týždeň neskôr s treťoligovou Šaľou, ktorej patrí priebežné štvrté miesto. Na záver mesiaca nás vyzve tradičný súper v priateľských zápasoch TJ Slavoj Boleráz.

Pred štartom súťaže odohráme ešte dva priateľské zápasy. Najprv si 5. marca zmeriame sily s našimi staršími dorastencami a 12. marca v generálke vyzveme jesenného vicemajstra štvrtej bratislavskej ligy z Jaroviec.

Súťaž odštartujeme v nedeľu 20. marca v Kalinkove. Prvý domáci majstrovský zápas v novom roku odohráme o týždeň neskôr, v sobotu 26. marca proti Devínskej Novej Vsi.

O možnosti vstupu divákov na domáce priateľské stretnutia budeme včas informovať, nakoľko situácia ohľadom protipandemických opatrení sa môže zmeniť.


Program zápasov


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok