Program zápasov seniorského B-tímu v zimnej príprave 2022

No image

Seniorsky B-tím odštartoval zimnú prípravu v domácich podmienkach už v pondelok. Počas nej ho preverí sedem mužstiev, pričom viacero stretnutí odohrá práve na ihriskách súperov.


Na úvod sa Zelenobieli predstavia v dueli proti štvrtoligovému Dominu Bratislava, ktoré prezimovalo na piatej priečke. Začiatkom februára si B-tím zmeria sily so štvrtoligovou Karlovou Vsou s priebežným umiestnením na treťom mieste. Následne v dvoch stretnutiach narazí na druholigových dorastencov Interu Bratislava a MŠK Senec. 26. februára B-tím vycestuje do Trnavy, kde ho vyzve miesta Lokomotíva.

Marcový kolotoč zápasov sa začne v šiesty deň v mesiaci, a to duelom proti B-čku NŠK Bratislava. Generálkou na jarnú časť súťaže bude domáci duel proti Miloslavovu, ktorý sa odohrá netradične v stredu 9. marca v Pezinku.

Prvý majstrovský zápas odohrá B-tím v nedeľu 20. marca vo Vysokej pri Morave. O týždeň neskôr sa predstaví v Grinave, kde v nedeľu 27. marca privíta susedné Viničné.

O možnosti vstupu divákov na domáce priateľské stretnutie proti Miloslavovu budeme včas informovať, nakoľko situácia ohľadom protipandemických opatrení sa môže dovtedy zmeniť.


Program zápasov


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok