Seniorsky B-tím ovládol Turnaj 4 mužstiev

No image

Seniorsky B-tím sa stal premiérovým víťazom Turnaja 4 mužstiev. Vo finále zdolal pezinské áčko najtesnejším rozdielom 1:0, keď hrdinom stretnutia a jediným strelcom gólu sa stal Juraj Czinege. Premiérovými účastníkmi okrem našich družstiev boli CFK Pezinok Cajla a FK Karpaty Limbach. Všetky zápasy trvali 45 minút.


V prvom semifinálovom zápase si pezinský B-tím poradil s Limbachom po výsledku 2:1, keď za zelenobielych sa presadili Horvát a Masaryk. V druhom semifinálovom dueli zvíťazilo pezinské áčko nad Cajlou po výsledku 2:0 a strelcami našich gólov boli Juran a Šoka.

V zápase o tretie miesto Limbach vyhral nad Cajlou 2:1. Vo finále triumfoval pezinský B-tím nad A-tímom, keď rozhodujúci gól strelil v samom závere Czinege.

Víťazovi gratulujeme a zároveň ďakujeme mužstvám za korektné zápasy. Takisto ďakujeme divákom všetkých táborov za skvelé povzbudzovanie a vytvorenie príjemnej atmosféry a v neposlednom rade ďakujeme aj hlavnému partnerovi podujatia VolleyPub, ktorý divákom, hráčom, realizačným tímom a rozhodcom pripravil fantastické občerstvenie.

Letná príprava oboch pezinských mužstiev pokračuje ďalšími zápasmi. A-tím už v stredu vyzve prvoligových dorastencov Petržalky a B-tím si vo štvrtok zmeria sily s Ružinovom.


Prehľad výsledkov

SF1: PŠC Pezinok “B”- FK Karpaty Limbach 2:1

Góly PŠC “B”: Horvát, Masaryk

SF2: PŠC Pezinok “A”- CFK Pezinok Cajla 2:0

Góly PŠC “A”: Juran, Šoka

O 3. MIESTO: FK Karpaty Limbach – CFK Pezinok Cajla 2:1

FIN: PŠC Pezinok “B”- PŠC Pezinok “A” 1:0

Gól: PŠC “B”: Czinege

Nominácia A-tímu: Kozák, Lacko, Baďura, Tábora, Polčič, Šutta, Šoka, Holec, B. Hulák, Kudrnáč, Belko, Juran, Mrva, Plško, Gajdúšek

Nominácia B-tímu: Radič, Varga, M. Gubrický, Frajberg, Majo, Trochta, Husák, Heriban, Czinege, Masaryk, Horvát, Hvila, Molnár, Špak

Turnaj rozhodovali: Lalo, Dubravec, Turanský


Letná príprava A-tímu


Letná príprava B-tímu

Zdieľať článok