Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénermi prípraviek U11 ”A”, U11 ”B”, U10 ”B”

No image
Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénerom U11 ”A” – Šimon Kozák

Túto polsezónu tak ako každú inú, hodnotím pozitívne. Odkedy som tím prebral, tak každý jeden hráč spravil neuveriteľný pokrok, čo je vidieť nie len na ihrisku, ale aj mimo neho. Pri poslednom hodnotení som spomínal potrebu zlepšenia disciplíny, dochádzky a prístupu. Môžem povedať, že tento cieľ sme splnili. Chlapci napredujú futbalovo a aj po ľudskej stránke, učia sa lepšie medzi sebou komunikovať a vytvárať dobrý kolektív. Toto všetko sa prenáša do zápasov a je to určite vidieť, aj z pohľadu výsledkov, ale čo je pre mňa dôležitejšie, tak aj z výkonov jednotlivých hráčov, ktoré sa potom spájajú do kolektívneho výkonu. Hráči už pochopili, že rovnako ako sa ocení strelenie gólu, sa ocení aj získanie lopty, bojovnosť a obetovanie sa pre tím. Cieľom do druhej časti sezóny je pripraviť hráčov na nový systém, keďže od novej sezóny už budeme hrať žiacku súťaž. Samozrejme sa budeme snažiť neustále zlepšovať po taktickej, technickej ale aj kondičnej a psychickej stránke. Na záver by som sa chcel poďakovať rodičom za podporu detí, klubu za vytvorenie podmienok pre rast hráčov a ostatným trénerom v klube za spoluprácu.


Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénerom U11 ”B” – Ján Trochta

Jesennú časť sezóny hodnotím pozitívne. Samozrejme, stále je na čom pracovať, no veľkým potešením je dochádzka chlapcov na tréningoch a ich nasadenie pre futbal. Je vidno, že ich futbal veľmi baví a napĺňa, a preto sa s nimi na tréningoch veľmi dobre spolupracuje. Okrem vyššie spomínaných vecí ma veľmi teší prístup k zápasom, kde chlapci bojujú od prvej minúty až do poslednej za akéhokoľvek stavu. Od samotného začiatku jesennej časti sme kládli dôraz na zlepšenie práce s loptou a prihrávok . V jarnej časti futbalovej sezony by som chcel v týchto veciach s chlapcami pokračovať. Našim cieľom naďalej ostáva viesť kvalitne tréningy, vďaka ktorým môžu chlapci napredovať a zlepšovať svoje schopnosti.


Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénerkou WU11 – Lenka Sobolová

Tento rok sa nám podarilo založiť novú dievčenskú kategóriu v našom klube. Kategória WU11 je určená pre mladšie a začínajúce dievčatá, pre ktoré je v tomto veku najdôležitejšie zvládnuť základy a to zábavnou formou, aby to dievčatá bavilo a tešili sa na každý jeden tréning. Vyvrcholením celotýždňového tréningového procesu sú zápasy, ktoré dievčatá hrávajú v dievčenskej súťaži prípraviek WU11.


Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénerom U10 ”B” – Patrik Lukáčik

Jesenná časť bola náročná. Hráčov čakali neľahké úlohy hneď od začiatku: nová sezóna, prvé zápasy, nový tréner. Myslím, že všetky tieto úlohy sa nám spolu podarilo veľmi dobre zvládnuť. U každého jedného z hráčov vidno, že chce hrať futbal a že ich táto krásna hra baví. Určite neklamem, keď poviem, že každý jeden sa posunul o krok vpred a zlepšil sa vo viacerých futbalových zručnostiach.

Prvé zápasy boli ťažké, nakoľko prakticky nikto z tímu nemal pred touto sezónou žiadne zápasové skúsenosti. Napriek tomu, však musím povedať, že po tejto časti sezóny rozhodne skúsenosti nikomu nebudú chýbať. Na začiatku nikto nevedel, ako sa bude sezóna vyvíjať, a preto sme s tímom stáli pred ťažkou skúškou. Hrali sme proti ťažkým súperom, ktorí boli oveľa zohratejší alebo mali vyššiu individuálnu kvalitu, avšak aj takýchto súperov sa nám podarilo chvíľami potrápiť.

Hneď prvý zápas sme prehrali, avšak všetci sme si odniesli zo zápasu cenné skúsenosti. Ďalší zápas vyzeral úplne inak, hráči si oveľa viac verili, či už po individuálnej stránke alebo tímovej. Postupne sa nám podarilo napokon niektoré zápasy vyhrať, avšak oveľa cennejšie sú skúsenosti z ihriska ako výsledky. Verím, že sa budeme stále zlepšovať a hráčov budú tréningy aj zápasy naďalej baviť ako doteraz.

Prišla zima, horšie počasie, choroby, zranenia, čo sa odzrkadlilo na dochádzke. Preto verím, že sa na jar stretneme vo väčšom počte ako na posledných tréningoch.

Teším sa na ďalšiu spoluprácu s hráčmi v letnej časti sezóny.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok