Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénermi prípraviek U9 ”B”, U8 ”A”, U8 ”B”

No image
Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénerom U9 ”B” – Nikolaj Frajberg
 Jesennú časť hodnotím veľmi dobre. V zápasoch sa chlapci javia veľmi dobre a vidno, že ich futbal baví a že to bude stále lepšie a lepšie. Teší ma vľa vyhraných a dobre odohraných zápasov a taktiež radosť z tréningov. Postupne sa tvorí káder hráčov, ktorých futbal baví a bude podľa mňa dobre a rýchlo napredovať. Som zároveň rád, že viacero hráčov sa dokázalo zlepšiť za túto polsezónu natoľko, že by mohli pravidelne pomáhať Áčku.

Chcel by som zlepšiť obrannú činnosť, pýtanie si lopty a prihrávky. Počas jarnej časti by som chcel vyhrať viac zápasov a dosiahnuť u detí, aby začali viac futbalovo rozmýšľať.


Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénerom U8 ”A” a U8 ”B” – Filip Juran

Jesennú časť hodnotím pozitívne. Chalani chodili v pomerne veľkom počte na tréningy, učili sa, napredovali a veci, ktoré sme sa spolu naučili následne aplikovali v zápasoch a na turnajoch. Čo je však najdôležitejšie, v takýchto nižších vekových kategóriách, budovali svoj vzťah k futbalu, bavili sa ním, získali určitú disciplínu, prehlbovali priateľstvá a vytvárili si aj nové, z čoho mám nesmiernu radosť. Rovnako chcem pochváliť chalanov z U8 ”B”, ktorí napriek tomu, že začali s futbalom len pred pár mesiacmi, dosahovali výborné výsledky a už teraz vidno, že medzi nimi vyrastá mnoho skvelých futbalistov. V neposlednej rade by som rád poďakoval rodičom za pravidelné vozenie chalanov na tréningy a zápasy, obetavosť, nápomocnosť, čas venovaný a obetovaný na podporu našich/ich futbalistov. Teším sa na novú sezónu, na skúsenosti, zážitky a úspechy, ktoré nám prinesie.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok