Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénermi staršieho a mladšieho dorastu

No image

Pokračujeme vo vyhodnoteniach prvej časti polsezóny trénermi dorasteneckých kategórií – Eduardom Pázmánym a Borisom Hujbertom. 


Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénerom U19 – Eduard Pázmány 

S účinkovaním  mužstva som spokojný na 50%. Pristup v tréningovom procese vnímam veľmi kladne, možno niektorí hráči si musia uvedomiť, že je lepšie sa snažiť riešiť veci tak, ako sa to dá a nie ako sa to nedá. Nebudem nikoho menovať. Ja si myslím, že sami vedia o koho sa jedná. Tabuľkovo to nie je podľa našich predstáv, ale herne som veľmi spokojný. Chýbalo nám trošku viac rozvahy pri zakončovaní a trošku športového šťastia. Nebudem vyzdvihovať nikoho, pretože sme ako mužstvo v dobrom aj zlom. Dúfam, že po kvalitnej zimnej príprave a doplnení kádra budeme robiť radosť fanúšikom, vedeniu a hlavne sami sebe. Na záver prajem všetkým členom a vedeniu klubu pohodové sviatky a šťastný Nový rok, aby sme sa  všetci v januári stretli plný elánu a odhodlania pustiť sa do prípravy, ktorá vyústi úspešným štartom do jarnej časti.

U19 – 15. miesto v tabuľke s 13 bodmi 


Vyhodnotenie jesennej časti sezóny trénerom mladšieho dorastu (U17) – Boris Hujbert

Letnou prípravou sme odštartovali prípravu na jesennú časť, kde bol rozbeh síce ťažší, avšak na sústredení sme sa nakopli a nastavili na správnu vlnu – na ktorej sme sa ”viezli” celú jeseň. Všetky prípravne zápasy skončili v náš prospech, niekedy až moc dominantne, z čoho pramenila moja obava k 1.kolu v súťaži, ktorá sa žiaľ aj naplnila. V tomto zápase sme boli dominantní, no napriek tomu sme prehrali 2:1, kedy súper bol 2krát pri našej bráne. V ostatných zápasoch chalani potvrdili svoju kvalitu a preniesli do zápasov veci z tréningového procesu. Podarilo sa nám potiahnuť 9 zápasovú víťaznú šnúru. Bohužiaľ, až do posledného jesenného kola nás súperi nejak extra nepreverili a nezatlačili na hranu našich schopností. V zápasoch sme dominovali, čo bolo až na škodu. Preverilo nás až posledné kolo s Interom, ktoré malopre nás vysokú fyzickú aj psychickú náročnosť. Nešťastný bol aj terén, ktorý už žiaľ v novembri nie je ideálny. Inak by asi diváci a rodičia videli výborný zápas nie len po technickej, ale aj taktickej stránke. Žiaľ, zápas sme nezvládli a opäť prehrali individuálnymi zlyhaniami 2:1. Tieto typy ťažších zápasov by sme potrebovali hrať aspoň 2-3krát do mesiaca a nie iba 1krát za pol sezónu. Som však rád za takýto zápas, pretože hlavne prehry nás posúvajú vpred a ukážu nedostatky, na ktorých musíme ďalej zapracovať a rovnako aj chalani vidia, že stále nás čaká ešte veľa práce k naplneniu nášho cieľa. Celkovo som s jesennou časťou spokojný, čo sa týka dochádzky a prístupom k tréningovému procesu. Verím, že budeme pokračovať aspoň tak, ako na jeseň aj v jarnej časti a zimnej príprave, pretože naše ciele nedosiahneme iba tým, že budeme o nich rozprávať, treba preto samozrejme niečo aj spraviť!

U17 – 1. miesto v tabuľke s 27 bodmi


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok