Zhodnotenie jesennej časti 2021/22 trénermi dorasteneckých družstiev

No image

Prichádza koniec roka a je čas na bilancovanie jesenných častí mládežníckych družstiev. V dnešnom vydaní sa bližšie pozrieme na obe dorastenecké družstvá. Pozrieme sa na tabuľkové postavenie, výsledky, zhodnotenie trénerom, ale aj zaujímavosti. V najbližšej dobe prinesieme aj zhodnotenie jesennej časti žiackych a prípravkárskych družstiev.


Starší dorast U19

Bilancia: 7. miesto, 15 zápasov, 5 výhier – 3 remízy – 7 prehier, skóre 38:41, 18 bodov

Zhodnotenie jesennej časti trénerom Miroslavom Terlandom:

„Jesennú časť hodnotím ako nie veľmi úspešnú, nakoľko vo veľa zápasoch sme prehrali o jeden gól alebo remizovali. Body nám nakoniec chýbali, takže nemôžem byť spokojní, pretože chalani mali na viac. Pozitívom bol herný prejav mužstva a jednotlivcov. Potešil ma návrat našich odchovancov, a to že ich začíname pripravovať do mužského futbalu. Musíme však zlepšiť prístup hráčov a disciplínu v tréningovom procese. Väčšie chcenie a lepšia dochádzka nám môžu zabezpečiť udržanie 7. miesta a posunutie sa v tabuľke ešte vyššie. Musíme zlepšiť ešte aj kondíciu, aby sme dokázali konkurovať mužstvám z hornej polovice tabuľky.“

Starší dorast po domácom víťazstve nad Dúbravkou (október 2021)

Zaujímavosti:

  • V 15 zápasoch Pezinčanov padlo dokopy 79 gólov (38 strelených, 41 inkasovaných), čo bol druhý najvyšší počet spomedzi všetkých účastníkov súťaže (1. Kráľová pri Senci, 84 gólov pri skóre 16:68).
  • Jakub Richtarik je tretím najlepším strelcom súťaže so 14 gólmi.

Začiatok jarnej časti:

20. marca 2022, NŠK Bratislava – PŠC Pezinok

Mohlo by vás zaujímať:

Tabuľka III. ligy staršieho dorastu

Výsledky zápasov U19 počas jesene


Mladší dorast U17

Bilancia: 5. miesto, 13 zápasov, 6 výhier – 3 remízy – 4 prehry, skóre 46:21, 21 bodov

Zhodnotenie jesennej časti trénerom Borisom Hujbertom:

„V letnom období pred jesennou časťou som prebral novotvoriace mužstvo U17. Letná príprava bola krátka a s mužstvom sme sa len spoznávali. Postupne sa mužstvo formovalo aj počas súťaže a prišli k nám aj noví chalani, ktorí zdvihli svojou kvalitou aj silu mužstva a tréningový proces. Počas jesene to boli kolísavé výkony aj z dôvodu zranení a absencie kľúčových hráčov, kedy sme ani v jednom súťažnom zápase nehrali v plnej sile. Mužstvu sa stále snažím vštepovať svoj herný štýl a posúvať ich dopredu ako kolektív, ale aj individuálne. Verím že sme na správnej ceste a odzrkadľujete to výsledok s Modrou, s ktorou sme prvom kolo prehrali doma 1:4, ale v predposlednom jesennom kole sme vyhrali v Modre 1:2 a mohli sme aj vyšším rozdielom, keby sme premenili šance. Verím, že toto je dobrý odrazový mostík do ďalšej práce v jarnej časti. Na jar by sme hlavne chceli skončiť v prvej päťke, aby sme po zlúčení skupín mohli hrať v lige kvalitné zápasy, ktoré nás posunú vpred a pripravia aj na dlhodobý cieľ, ktorý sme si s vedením stanovili na začiatku spolupráce. Na záver chcem mojím chlapcom popriať hlavne bohaté Vianoce, aby si pod stromčekom našli kvalitnú futbalovú výbavu a v novom roku pevné zdravie, aby sme sa mohli na tréningoch stretávať v maximálnom počte, lebo len kvalitný tréningový proces nás priblíži k dosiahnutiu nášho cieľa.“

Mladší dorast po domácej remíze proti FC IMAS (august 2021)

Zaujímavosti:

  • Pezinskí hráči Marek Terlanda a Patrik Badinský odohrali 1 047 minút, čo ich oboch radí na druhé miesto najvyššej vyťaženosti hráčov počas jesene (1. Michal Kocka, FK Ivanka pri Dunaji, 1 123 minút). Ivanka pri Dunaji odohrala na jeseň o jeden zápas viac, v opačnom prípade by našim chlapcom patrilo delené prvé miesto.
  • Matúš Moravčík je piatym najlepším strelcom súťaže s 13 gólmi.

Začiatok jarnej časti:

19. marca 2022, ŠK Vrakuňa Bratislava – PŠC Pezinok

Mohlo by vás zaujímať:

Tabuľka III. ligy mladšieho dorastu

Výsledky zápasov U17 počas jesene


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok

Podobné články