Zhodnotenie jesennej časti sezóny trénerom B-tímu Ernestom Mészárosom

No image

B-tím si v jarnej časti sezóny 2023/24 trúfne na prvenstvo v tabuľke, hráči však budú musieť zabrať už v prvých zápasoch. Aktuálne sa družstvo nachádza na 5. mieste. O priebehu zápasov a plánov do ďaľších zápasov nám porozpárval tréner Béčka Ernest Mészáros. 


Ako tréner som za jesennú časť sezóny s celkovým postavením v tabuľke a dosiahnutými bodmi nespokojný. Myslím si, že to rovnako cítia všetci hráči v tíme, spoločne s naším kondičným trénerom, Lukovicsom. Mrzí nás celkovo niekoľko zápasov, kde sme mali hernú prevahu, dokázali sme si vytvoriť množstvo gólových príležitostí, boli sme lepším tímom na ihrisku, a aj napriek tomu sme si nedokázali vziať všetky tri body. Letnú prípravu sme mali kvalitnú, hoci sa vždy z každej prípravy dá vyťažiť viac, čo bol aj náš prípad, ale myslím si, že sme boli dobre pripravení na VI. Ligu ObFZ Vidiek.

V priebehu prvých týždňov súťažného obdobia sme ešte dolaďovali kondičné a silové nedostatky z letnej prípravy. Za tréningový proces musím chalanov pochváliť, početnosť na tréningoch oproti minulej sezóne bola oveľa vyššia, čo zvýšilo aj kvalitu tréningového procesu, disciplínu, prístup a záujem hráčov. V lete nastali menšie hráčske zmeny: niekoľko hráčov do tímu prišlo a niektorí aj odišli, no môžem povedať, že noví hráči zapadli do tímu výborne.

Mrzia nás spomínané neúspešne zápasy, hlavne v úvode sezóny, kde sme nedokázali vyhrať v Jabloňovom, následne v Stupave a vo Veľkých Levároch. V domácom prostredí nás mrzí zápas so Zohorom a prekvapujúca prehra po zlom výkone a hernej nedisciplinovanosti proti Vysokej pri Morave. Mali sme na to, aby sme týchto päť zápasov vyhrali a pripísali do tabuľky o 13 bodov viac, čo by nás dostalo na prvé miesto. Dokázali sme remízovať na pôde prvých Šenkvic a tretej Častej a v poslednom kole sme tesne vyhrali nad Cajlou Pezinok. Tieto tri zápasy nám ukázali, že keď sa zomkneme ako tím, hráme disciplinovane a sústredíme sa na našu hru, dokážeme v tejto súťaži hrať s každým.

Teraz si tréneri, ale aj hráči oddýchnu a 15. januára začneme zimnú prípravu, kde chalani budú trénovať štyrikrát do týždňa a verím, že tento tréningový proces z tohto obdobia prenesieme do výsledkov v jarnej časti sezóny a pokúsime sa ešte zabojovať aj o prípadný postup, všetko nám však ukáže prvých päť zápasov v jarnej časti sezóny.

Ako tréner by som sa rád poďakoval všetkým svojím hráčom, rovnako aj hráčom nášho A-tímu, ktorí nám občas chodili vypomáhať. Ďalej chcem poďakovať hlavnému trénerovi A-tímu Marošovi Jakimovi za spoluprácu v súčinnosti oboch našich mužských tímov, poďakovanie patrí aj kondičnému trénerovi Alexovi Lukovicsoci, všetkým fanúšikom, ktorýí nás chodili podporovať na naše zápasy a trojici hospodárov v Grinave, ktorí sa o nás starali celú polsezónu – Daniel Tahotný, Miroslav Totka a František Sandtner.


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok