Zhodnotenie jesennej časti sezóny trénerom mladšieho dorastu Imrichom Nagym

No image

U17 si v jarnej časti sezóny 2023/24 trúfne na prvenstvo v tabuľke, hráči však budú musieť zotrvať v dobrom tempe. Aktuálne sa družstvo nachádza na 3. mieste. O priebehu zápasov a plánov do ďaľších zápasov nám porozpárval tréner mladšieho dorastu Imrich Nagy. 


Ešte pred sezónou som bol počas letnej prípravy v pozícii asistenta trénera. Tréningový proces počas nej bol v poriadku, trénovalo sa dobre, ale čo sa týka zápasov, motivácie a vzájomnej podpory chlapcov, tak to moc nefungovalo. Vedenie klubu sa rozhodlo ukončit spoluprácu s hlavným trénerom a bol som poverený do pozície hlavného trénera mladšieho dorastu.

Pred prvým majstrovským zápasom sme neboli mentálne pripravení, to sa aj prejavilo v 1. kole, kedy sme prehrali 1:5 v Rači, kde niektorí hráči pôsobili dojmom ako keby prvýkrat hrali futbal. Po tomto úvodnom kole sme sa zomkli a začali pracovať s chalanmi na navrátení stratenej sebadôvery, herného prejavu a hlavne mentálnej pohody. Nakoniec sa nám podarilo z 13 zvyšných zápasov prehrať len 1 a 12 vyhrať. Prehra bola len s 1. tímom tabuľky. Odohrali sme veľa dobrých zápasov, ale aj zápasy kde sme síce zápas vyhrali, ale herný výkon taký, aký som si predstavoval.

Na jeseň sme skončili na treťom mieste, ale len o vzájomný zápas s Račou. Prvý tím tabuľky má náskok troch bodov.

Čo sa týka tréningového procesu, chlapci si zaslúžia pochvalu, pretože sme mali veľmi dobrú dochádzku, vysoký počet hráčov, ktorí chceli poctivo trénovať. Vytvorila sa silná partia a myslím si, že práve to bol hlavým motorom našich výkonov.

Verím, že zimnú prípravu začneme so všetkými chalanmi a zabojujeme o 1. miesto v tabuľke.  


Partneri klubu

  • No image
  • No image
  • No image
  • No image
  • No image


Odporúčame

Zdieľať článok