ZMENY V KLUBE v priebehu 15-tich mesiacov

No image

Za 15 mesiacov sa dá stihnúť urobiť veľa roboty. Spoločne s hráčmi, rodičmi, fanúšikmi i trénermi sa nám podarilo posunúť futbalový klub PŠC Pezinok opäť dopredu.


Našim hlavným cieľom bolo zlepšiť komunikáciu s vami, a tak sme vytvorili webovú stránku s aktuálnymi informáciami o dianí v klube. Dostávame sa k vám bližšie aj vďaka príspevkom na Facebooku, či rôznymi zaujímavými fotografiami na Instagrame. Taktiež sme na začiatku roku predstavili možnosť posielania mesačného Newsletteru priamo do vašich mailových schránok. Okrem toho, každý fanúšik, ktorý príde podporiť seniorské mužstvo na domácich zápasoch, dostane 8-stranový Bulletin plný hodnotných informácii. Prišli aj ďalšie novinky vrátane fotogalérii zo zápasov na našom webe, oficiálne fotografie každého tímu a mnoho ďalšieho.

Pre mládež sme začali organizovať obľúbenú akciu Deň detí a čoraz populárnejší Detský kemp a tábor. Po každej sezóne majú všetky mužstvá slávnostné ukončenie súťažného ročníka a počas jesene radi privítame nových chlapcov na nábore detí.

Zimná prestávka sa niesla v duchu rekonštrukcie detských šatní na štadióne, ktoré zabezpečovalo mesto Pezinok. Pauza nám dala čas aj na vyhľadanie spolupráce s ďalšími partnermi, ako napr. so spoločnosťou FutbalShop.sk, vďaka ktorej môžu hráči klubu nakupovať v tomto obchode s 25% zľavou.


 

Sme radi, čo sa nám počas hektických 15-tich mesiacov podarilo dosiahnuť. Týmto by sme sa chceli poďakovať predovšetkým rodičom, hráčom, trénerom, vedeniu klubu, fanúšikom, partnerom, sponzorom i všetkým ostatným, ktorí sa neustále podieľajú na napredovaní futbalového klubu PŠC Pezinok!

Zdieľať článok

Zdielať

Podobné články